Aktív témák

  • ollie

    MODERÁTOR

    válasz Djuree #32374 üzenetére

    Minél magasabb tier-ban vagy, annál rosszabbak lesznek a tankok stock-ként, sőt, annál több időbe is kerül, hogy fejleszd őket. A KV talán a legjobb tier 5-ös tank, ne add fel. Egy ideig szenvedés lesz vele, amíg el nem éred a 100%-os legénységet, meg nem fejleszted maximumra, de ahogy megleszel ezekkel olyan lesz, mint egy terminátor.

    (#32395) pocok28: a T34 egyáltalán nem szívó tank, papírból van a teste, elég csak rálehelni és elszáll a fél HP-je. Konkrétan erre vagy kiváncsi? Mert ez eddig is köztudott volt. Olyan soha nem lesz, mint pl. a Löwe, ami a saját tierjében elég jó, jó az ágyúja és a páncélozottsága is. Na, a T34 soha nem lehet az frontvonalban, mert ahogy megjelenik, mindenki rögtön ráizgul, még a tier 5-ös ellenfelek is, hiszen ők is simán átlövik. Sőt, azt vettem észre, hogy ha 1 arty van az ellennél, az is folyamatosan engem kóstolgat, olyan, mintha meg lenne átkozva. Az ágyúja amúgy nagyon gyenge a tierjében, egyedül a penje jó (248 ha jól emlékszem), az átlagsebzése kritikán aluli, papíron 400 (már ez is kevés), de még az átlagsebzést is ritkán adja be, többnyire alatta van. Nagyon úgy tűnik, hogy direkt rontottak az átlagsebzésen, csak direkt nem kommunikálták. Ja, és mivel ilyen kicsi a sebzése, hiába nagy a ROF-ja, az ellenség körberöhögi, nincs semmi visszatartó ereje a tanknak. Ha véletlenül ezt a löveget kapja meg prémiumként is, úgy nagyon jó lesz tier 8-ban, de azt kétlem. De tier 8-ban a 105-ös löveg sem rossz azért, prémiumként mindenképpen jó lesz, mert ingyen lesz, és ugye a prémium tankok soha nem veszteségesek, jó lesz egy is változatosság a type után. Döntsd el te, hogy megéri-e neked azt a free XP-t. Szerintem egy prémium tank megéri, mert még mindig jobb free XP-ból "megvenni", mint goldból. Ja, és persze az ellenfelek 90%-át a hulldown sem hatja meg, mert tier 9-ig eljutott játékosok többsége már tisztában van azzal, hogy a kupolát kell célozni, az meg kifejezetten nagy ezen a tankon. Amennyire jó volt a T32 a tiejében, ez annyira rossz.

    [ Szerkesztve ]

    ***

Aktív témák