Aktív témák

  • virkir

    veterán

    válasz belaazallat #3189 üzenetére

    Szoktam én is osztani az arty-kat de csak akkor amikor láthatóan nem csinál semmi értelmes dolgot mivel látom merre próbálkozik miután engem már kilőttek.
    A halálom mikor bizonyos pályákon ahelyett, hogy rögtön lőne első dolga a seggét fedezékbe vonszolni.
    Meg amit említettem tegnap is engem lő ki cirka 20% hp-ról nem a mellettem kempelő 4 100%-ost lövi.
    Igazából nem járműfüggő az agyhalál.
    Például Campinovkán ha T-54-el jó helyre rak ki át szoktam rohanni és megbújok a romok mellett.
    A múltkor ezt a taktikát jelzem a csapattársaknak vissza is igazolják páran, hogy értik mit akarok erre mikor átérek nem értem miért tudnak bontani a fedezékben, hát vissza nézve a sok idióta megint elment hegyet mászni a bázison meg maradt két tank aki kevés volt, hogy segítsenek.
    Vagy a Lakevill-i városnéző öngyilkosjelöltek tömkelege amikor a völgyön ellenállás nélkül lehet végigmenni ott meg lehal az egész csapat akik páran meg megmaradtunk azok meg nem tudják megtartani az ellenfélnél a bázist.
    Esetleg lehet még az Abbey-n dombot kerülgetőket is sorolni amikor nem értem, hogy lent az úton ketten hárman félidőig feltartjuk az ellenfél nagyvasait akkor azok ott mi a jóistent csinálnak.

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

Aktív témák