Aktív témák

  • virkir

    veterán

    válasz Antonius1978 #27936 üzenetére

    Na jön egy hosszabb olvasnivaló.
    Kezdjük a játékbeli látótávolsággal tankra vetítve.
    Van az adott járműnek egy alap látótávolsága amit akkor ér el ha... a legénység 100%-os teljesítményt produkál.
    Hogyan is éred ezt el, mert az kevés, hogy a commander 100%-os képzettségű.
    A wotviki idevágó oldala szerint ehhez szükséges a venti+csoki/cola a legénységnek különben alap 100%-os crew csak 87,3%-ot tud, ha raksz fel egy ventit akkor 92-őt és ha kapnak csatánkét goldért csokit akkor 100-ot.
    Tehát van egy tankod 420m-es látótávval akkor 100%os legénységgel fog tudni 365 métert, ha megkapják a ventit akkor 386-ot. Csokit gondolom nem fogsz csatánként 50 goldért venni tehát abba ne menjünk bele.
    Namost ha felraksz egy Binocular/periszkóp-ot akkor a fenti értékeket kell szorozni a bonusz 25%-al.
    Tehát 420x0,87x1,25=456,75 és 420x0,92x1,25=483 lesz a látótávolságod.
    De még korai örülni, ugyanis ezekből az adatokból lejön a felfedezni kívánt tank cammo bónusza, amit szintén a legénység és az esetleges álcaháló is befolyásol, plusz, hogy mozog-e vagy áll és akkor még a megjelenítés bugjaira ki sem tértem.
    Lényeg a lényeg mindenképpen érdemes TD-n használni a látótáv növelőket és mivel leginkább állni fogsz (a Ferdi már nem az a rush TD mint volt a bétában) a nagyobb a jobb elv követendő.
    Na remélem nem írtam nagyon el a lényeget.
    Kedves nézőink holnapi szösszenetünk a látótávolság bugjairól fog szólni.

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

Aktív témák