Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    válasz xedos #27739 üzenetére

    A nagy ágyúval azért más lesz :) A type 59 sok más tanknak is feladja a leckét sajnos... a löwe oldalról és a type is oldalról lőhető a nagy ágyúval (type -20% körül kb, löwe kevesebb). Ha béna a typeos akkor leszedhető 1vs1-ben de átlagban ennyire nem bénák és körbekocsikázik, ha dombos a vidék akkor a hasát lehet lőni :) Mostanában tiger 1 és t29 partikat tartok saját részemről :) A t29 eredményesebb nálam de a tigris jobban tetszik :)

    (T32 és KT ki van fejlesztve csak della nincs, vagyis lett volna de nagy shermant vettem, fejlesztettem ki, t43-at, amx12t, de most már marad a két nagy tank mint cél :) )

    Visszatérve: 8-9 között gyenge valóban, de ott az össes 7-es gyenge sajnos, a t29 szerintem jobb mint a tiger de a 8-asok közül pl a t32-esen hiába van ugyanaz az ágyú mégsem tudom leszedni, egyszerűen lepattanok róla, IS3-at még meg lehet lőni mindkét 7-es tankkal de az is4 már a visszavonulós fajta mindkettővel.

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Aktív témák