Aktív témák

  • Eagle16

    addikt

    válasz stork13 #2544 üzenetére

    Múltkor valaki beírta hogy lights go scout, aztán a legkisebb tank nálunk talán egy T-43-as volt :D Közelben sem volt semmi light, megkérdeztem hogy ezt mégis hogy, és elkezdte felsorolni a csapat gyengébbik felét :D (az összes közepes volt)

    Jó hogy nem már KV-3-as menjen felderíteni...az a legjobb ha az összes nehéztank egyszerre támad, esetleg 2-3 nehéztank és sok med., plusz szólni kell előtte az spg-knek hogy melyik területre célozzanak. (ezt olyan helyzetekre mondom, ahol az ellenfél kempel az erdőben) A med.-ek nem igazán alkalmasak ilyen munkára (főleg ha egyenként mennek). De még így is előfordulhat hogy a támadó fél szívja meg, sajnos ez egy ilyen játék most, egy jól kempelő csapat ellen mindig veszít egy jól támadó csapat.

    virkir: engem ennyire nem izgat a kredit meg az xp, a lényeg hogy nyerjünk.
    Csapattársat direkt még sosem lőttem meg ha jól emlékszem, mind ilyen véletlenek voltak, na meg sokszor külső nézetből lövök és az aranyos szokott lenni, mikor a célkör azt mutatja neked hogy átlőhetsz az előtted álló fölött, erre persze beleereszti a lövést a seggébe...szóval ilyenek előfordulnak, ezért általában nem haragszom ha a sajátjaim meglőnek, de volt már olyan hogy valaki a kör elején meglőtt egy KT-t, az meg azt hitte hogy én voltam (felé nézett a tornyom) és engem lőtt szét :)

    [ Szerkesztve ]

    ₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

Aktív témák