Aktív témák

  • BoogeyM@n.

    aktív tag

    Mai platoon Bélával↓
    15ből 10kicsi rózsaszín indián(Top indiánok: JT, 3xVK45+nem volt arty) az imitálást választotta
    úgy csináltak mintha csinálnának valamit de biztos elfogyott útközben a rambópia

    Mi meg 3an beszívtuk a hillen mert seki nem volt mögöttünk esélyünk sem volt megállítani az inváziót itt Alex ki is nyiffant a T29el utána Béla az egérkével a másik oldalra indult és szépen előre menetelt :DDD mert arra is kellett vki én nekem meg maradnom kellett középen
    különben simán betörnek cappelni persze nem sokáig bírtam mert az ellen 7ese hamar kiszúrta hogy egyedül vagyok és a kis bátor hőscincér nekem ugrott 3 társával de benézte a dolgot :D
    mert ha nem gyújtanak be hátulról a sztálin hetes kemencéjébe ő húzza a rövidebbet.
    Ezután mondanom se kellene de áttörtek és az összeset harapófogóba szorították mert annyira ügyesen gondolkoznak hogy :W "
    ó a nagyokat nem kell támogatni majd megoldják nehogy már arra menjek amerre ők is"

    [ Szerkesztve ]

    Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

Aktív témák