Aktív témák

  • yarsley

    aktív tag

    válasz Bobyjack #22637 üzenetére

    Szerintem nem a fizikai reszet vonta ketsegbe, hanem a gyakorlati alkalmazasra szeretne kommenteket hallni. :)
    Nah de hogy ne csak flameljek: teljesen igaza van abban, hogy csak eleg ritka szituacioban lehet ezt alkalmazni. Ha valakinek a kozeleben van a fedezek nem fog mukodni. (tippre olyan negyed vagy harmad tavolsag az amit talan mar at lehet "ejteni")
    Ha tul kozel van nem lesz meg az iv. Megint tippre 200-300 meter korul lehet ilyesmivel kiserletezi.Ha nagyon messze van nem fogod latni. (Nektek mekkora az a legnagyobb tavolsag, amin kirajzolt egy ellenfelet?) Masreszt eleig ritka, ahol van egy 300-600 meteres kb sik terep, mindossze kozepen, egy tanktol nem sokkal magasabb akadallyal...
    Masreszt a howitzer tipusu agyuk igen szornak, szoval 300-400meter utan kb a lotto kategoria...
    Amugy az auto aim nem tudom mennyire kell ehez, ha hatulrol nezed a tankot akkor lehet hogy ra megy a celkereszt az ellenfelre - ezt nem tudom, ki kellene probalni...
    Kis gondolkozas utan a himmelsdorf ugrik be kozepen a szokokuttal, nah azt konyen at lehet loni, csak a tul oldalon nem igen szoktak a nyilt utca kozepen acsorogni a tankok. :)

    ... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

Aktív témák