Aktív témák

  • virkir

    veterán

    válasz CPT.Pirk #1612 üzenetére

    Nem igazán értelek.
    Szerinted az lenne a megoldás, hogy mindig jóval gyengébb ellenfelekkel rakjon össze?
    Akkor mi értelme lenne az egésznek, próbálj ésszel is játszani nem csak erővel nem mindig a rohanás a kifizetődő.
    Most akkor én is sírhatnék, hogy engem meg a T-43-al folyamatosan az IS3/4 KT vonalra rak be ahol örülhetek ha csipkedem őket mert a szerencsém mindig úgy hozza, hogy elsőnek a legerősebb ellenfél jön szembe.
    Ettől függetlenül fogcsikorgatva de gyűlik az xp a következő lépcsőfokra.
    Lásd lehet termelni a nagyok között is

    Szerintem sokkal nagyobb probléma mikor kifogom az idiótákat sorozatba mint tegnap is.

    Idióta 1: Azt hitte a tereprendezés a lényeg ebben a játékban, még irtottak minket ez békésen bontotta a falut.

    Idióta 2: Megint nem tudta ki az ellen csak lőtt amit ért.

    Idióta 3: Na ezek mindjárt párban voltak. Amíg minket szarrá lőttek a hegy oldalán addig ők itt éppen a tankvezetést gyakorolták, tolattak, kanyarodtak, parkoltak.

    Ettől függetlenül kissé nekem is tele van a fülem a párosításokkal, mostanában eljátssza nem egyszer ha a KT-vel megyek, hogy egy oldalra berakja a lomha nagyvasakat a mások oldalon meg ott figyel 4 T-54, 2 T-44 meg 1-2 Párduc.
    Naná, hogy darabokra szednek semmi perc alatt minket ha egy kicsit is van eszük.

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

Aktív témák