Aktív témák

  • virkir

    veterán

    válasz Gyuri27 #11020 üzenetére

    Mi a gondod a német tankokkal?
    Nézzük sorban már értelmes tier-től szerintem mik a legjobbak heavy vonalon haladva.
    V. PzIV-T-34-M4Sherman: egyértelműen a PzIV a legjobb utána talán az M4 a T-34 meg egy fosch.
    VI. VK3601-T-34-85-M4A3E8: lásd mint fent annyi kiegészítéssel, hogy a T-34-85 azért már elmegy kis szódával.
    VII. Tigris-IS-T29: itt fordul a sorrend az átlag szerint T29, IS kb egy szinten van a Tigrist nagyon nem szeretik viszont nekem a legjobb a statom vele és a bétában is a legtöbbet ment három tankom között volt volt.
    VIII. KT-IS-3-T32: na itt nehéz mert kb egyszinten van mindhárom talán a T32 a leggyengébb és a KT a legerősebb igaz csak hajszálnyival.
    IX. VK4052B-E-75-IS-4-T34: jelenleg az E75 a legjobb majd az IS-4/VK és végül a T34 egy hajszállal lemaradva de itt már inkább a felhasználásuk miatti különbségek okozzák az eltéréseket. Ugye egy T34 nem rohamtank míg az IS-4 egyértelműen közelharcra való.
    X. Itt megint az okozza az eltérést, hogy más és más lenne a feladat körük, ugye egy Maus a visszaszámlálásnál halott El Haluf-on míg Himmelsdorf neki lett kitalálva.
    Nyugodj meg minden vonalon van jó és rossz tank lesz amivel szívsz és lesz amit imádni fogsz.

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

Aktív témák