Aktív témák

  • BoogeyM@n.

    aktív tag

    válasz vhw #10217 üzenetére

    Jaj persze te szegényke nagyon sajnálunk :K :U :C :DD van 1 pálya ahol nem teheted meg hogy egy helyben állsz mint egy **** néha meg kell mozdulnod huh bakker nagy szám és még így is nem lehet 1lövésből kilőni bezzeg te lazán be szemtelenkedhetsz hogy sérült vagy könnyű célpontokat lazán kilőj 1lövéssel és máris meg van a kill ráadás ha ezt egy csapattárs seggéből csinálod még el se tudnak találni.
    A map rotation meg elég változó van amikor nem is találkozol vele egész nap.
    A másik 2 pályán meg ne hazudozz lazán lehet killeket szerezni pölö: ruinbergen simán be lehet lőni a vonulási utcákat csak valszeg erre nem jöttél rá ha így panaszkodsz. :B :U
    Jah az meg elég ellent mondó hogy most te jössz azzal hogy lám nyomjatok le pár száz csatát majd akkor :DDD :N te állításod régebben az volt hogy nem kell ugyan úgy kipróbálni mert elég csak ellene harcolni és már feltudja mérni szóval akkor mi is tudjuk milyen mert tapasztaljuk hogy zsupsz bepottyan el se talál de kritikus sérülés meg fél hp.
    +Én lenyomtam 200 csatát s51-el is ami ugyan az mint a T7-es obj212 és elmondhatom most még könnyebb dolguk van.
    Trollkodás meg az amit te csinálsz nehogy már itt bemagyarázzad itt mindenkinek hogy az tökéletesen rendbe van hogy te egy sarokban nem csinálsz semmit csak kattingatsz b+ kinek érzed magad úgy csináltok mintha isten az ujjával rábökne hogy ezt és ezt megbüntetem a halandóknak meg max imádkozni lehet ilyen pillanatokban. A másik meg hogy ilyen repülőgép hibrid keverék nézet meg nagy kamu a tüzérségnek matekozni kéne keményen. :C

    [ Szerkesztve ]

    Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

Aktív témák