Új hozzászólás Aktív témák

  • Taragas

    aktív tag

    Nem tom én inkább tartom azt jó játéknak amikor a saját hpm 2xét sebzem le, vagy egy arty elvégzi helyettem a piszkos munkát. Főleg hogy az artyknak még mindig ott a -30% credit xp, tehát élvezetesebb csata közben farmolni, mint egy terepasztalt nézni és nyomni a bal egérgombot.
    Én amúgy nem akartam mondani, de sokkal jobban kijönnek ki milyen jó játékos mint sem szerencsés. Az artyk előtt szerencse kellett mert sokszor(ha nem városos pálya volt), sokkal inkább rajtuk múlott a csata, mint a csapaton(egyszer felszpotoltak halott voltál, most meg valójában is kell dolgozniuk a spottereknek, mert azért a kemény spot damageért is meg kell dolgozni, nincs ingyen free spot damage, nincsenek ingyen free fragek.... én most kezdtem el igazán spotterrel játszani, és marhára élvezem, haver is klánból, sokkal jobb mint korábban amikor mindenki hümmögött, ha nem mentél kapásból halálkört az artykért). Amikor még artyztam(én is, bizony... :DDD ), sokszor volt, hogy elég volt a spot, és kiirtottam az egész pályát. Most meg azt élvezem, hogy végre nem rajtuk múlik a csata, hanem "rajtunk" a csata valós szereplőin. Aki igazán a face to face küzdelmet vívja. Az artyk szerepe a support, ami patch előtt nagyon nem úgy volt, nem a csata megnyerése. Utáltam hogy minden artys a spotért nyavalygott, vagy minden játékos az artyra bízta a piszkos melót, amikor ő is elvégezhette volna azt Végre elérték, hogy értelmesebb legyen a játék, Így is van hogy belém ver egy raty 1000hpt, de nem nyavalygok mert én voltam a hülye, hogy ott vártam, ezelőtt meg 70el mentem akkor is telibe kaptak, és már nagyon untam. Meg azt hogy minden tier 10es csata tele volt velük, mert sokan nem tudták használni a saját 10-es tankjukat, és artval nem volt javítási költéség(feltéve ha le nem vadászták őket, de még mindig jobb mert volt ár 50% esélyed, hogy a közeledbe nem megy egy ellenséges tank sem). Körülbelül most az van, hogy akik eddig szerencsétlenek voltak az artyk miatt jobban kimernek állni, és lőni, kevésbé félnek az artyktól. Ez a nagy büdös helyzet..... :K

    [ Szerkesztve ]

    Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

Új hozzászólás Aktív témák