Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bingisz

    addikt

    válasz dfsz34 #45940 üzenetére

    A szilveszteri videóban a Havok-os résznél az IS4 hátulján himbálózott a lánc szóval szerintem meg fogják csinálni majd az ilyeneket rendesen. :)

    "-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

  • Angel1981

    veterán

    válasz dfsz34 #45940 üzenetére

    "Ami viszont a legfontosabb, hogy nem egyszeri bevétel, hanem folyamatos és ez ám az igazi aranybánya, ahol újranő az arany :)"

    Ebben én nem vagyok biztos.
    Ez a játék pont olyan, hogy aki rákattan, az rövid időn belül nagyon sok pénzt rákölthet, viszont ha utána ésszel játszik, minimális összegből "karban tudja tartani".
    Még akik nem játszanak ésszel, azok is egy idő után leragadnak pár olyan tanknál, ami bejön nekik, és onnantól alig költenek majd a játékra.

    Igazság szerint én a játék nagyon hosszútávú jövőjével kapcsolatban kicsit aggódnék a WG miatt, mert igaz, hogy most még viszonylag fiatal a termékük, és nagyon sok az új, impulzív játékos, aki költ költ és költ, de egy idő után ezek el fognak fogyni, és a meglévők sem fognak úgy fizetni, mint hajdanán, mert elérték már amit akartak - a végtelenségig meg nem lehet új tankokat berakni, illetve rávenni az embereket, hogy nyomják velük.
    (Már most is inkább World of Blueprinted Tanks-nek kéne hívni a játékot! :P)

  • Tuco Ramirez

    őstag

    válasz dfsz34 #45940 üzenetére

    Ez a játék egy aranybánya és egy zseni, aki ezt így kitalálta.

    Ezzel maximálisan egyetértek. :) Persze, alapvetően ingyenes a játék, és kb. T5-ig arany nélkül is kényelmesen el lehet vele játszogatni. Aztán miután már rendesen rákattant a játékos a WoT-ra, és ha feljebb akar jutni (és ki ne akarna...?), már drasztikusan egyre több XP-t kell nem csak az újabb tankokhoz gyűjteni, hanem azok moduljaihoz is. Magasabb tierben már kész szenvedés stock tankokkal apránként akár több tízezer XP-t kiizzadni, mire tényleg használható lesz a masina (márpedig ki szeret "szenvedni"...?). Arról nem is szólva, hogy minden ágon van legalább egy olyan "nem szeretem" tank, amit legszívesebben a többség átugorna. Megveszik hát a prémium accountot hogy gyorsabban jöjjön az XP, a türelmetlenebbek rögtön free XP-t vesznek aranyért vagy rögtön magas szintű prémiumtankot. A garázshely is hamar elfogy, és az ember nem mindig szívesen adja el azokat a járgányokat, amikért keményen "megdolgozott" és már a szívéhez is nőttek.
    Egy szó mint száz, nagyon okosan ki van ez találva. Van két ismerősöm, akik az elején esküdöztek, hogy egy fillért nem fognak kiadni a játékra, de már most bőven egy rendes játék ára felett költöttek rá. Én eddig kitartottam, de most T7-nél már úgy érzem, hogy ha nem invesztálok be aranyat a buliba, akkor az már a játékélmény rovására fog menni. Vagy maradok T5-7-ben, ami egyébként egyáltalán nem olyan vészes, jó kis csatákat lehet ott is játszani. ;)

    WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

Új hozzászólás Aktív témák