Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    válasz szbalogh #41620 üzenetére

    lehet 1vs1-ben megeszi hisz a 4 skulo szemből nem elég a t54 ellen(fele lepattan), utána pedig tölteni kell, addig meg kinyirja

    de a T54E1 nagyon hatékony megfelelő kezekben, hatékonyabb mint a t54, egy tárral elintezel egy pta-t, vagy olyan is eloforult hogy két killt hoztam össze egy tárral, talán olyan is volt hogy 3-at

    és belőle jön a t-57 heavy ami egy király

    [ Szerkesztve ]

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

  • dfsz34

    őstag

    válasz szbalogh #41620 üzenetére

    T-54 volt az orosz, azért is írtam a majomnak, hogy gold idióta, ráadásul többet is lőtt, tehát nem azért volt, mert éppen az volt a csőben. Valaki itt lefordította a szöveget valahogy, de gondolom gépi, mert sokat nem érteni belőle, de kb ahogy értem, hogy ő ezt megteheti, nagyjából ennyi a magyarázata.

    Néha tényleg nézek, hogy ki ez a majom, aki arannyal lő és tényleg főleg zöld,kék és lilák mennek vele. Tehát egy nagy félrevezető duma csak, hogy a moronok használják, a fenéket. Ők is használják, de sokkal kisebb százalékban, mint a zűdek, kékek meg lilák.

    Alacsonyabb tierben szinte tuti azt használják a jobb játékosok, ami azért visszataszító, mert amúgy is előnyben vannak. A gold használata sokszor hasznos, de ahogy már többen javasolták, egyszerűen korlátozni kéne a vihető darabszámot és kész, akkor mindenki meggondolná, hogy mikor használja. Talán még a játék intelligenciának is jót tenne.

    A T54E1-be már inkább kívánkozik a gold, főleg, ha ászt akar valaki vele csinálni, mert az megint egy olyan tank, hogy a holdat le kell hozni a földre az ászhoz. Nekem egy ötös erősségű (5k sebzés, 5 kill) csata nem volt elég csak első osztályra, pedig 3 tízest lőttem ki vele. Hatos vagy hetes vagy nyolcas erősségű csata kéne hozzá, amit gold nélkül nem hiszem, hogy össze lehetne hozni, még golddal is nehéz.

Új hozzászólás Aktív témák