Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolthee

    senior tag

    válasz Doom83 #41601 üzenetére

    Löwe? Én is gondolkoztam rajta, de nagyon nem tudtam eddig rávenni magam.
    Az ágyúja pontos és 234 pen szinte mindenre elég. Viszont ha nem rejted el az alját, csúnyán szétszedik.
    Inkább távoli support tanknak jó ha nem top tierbe kerül.

  • Chris0321

    addikt

    válasz Doom83 #41601 üzenetére

    T34? Nagyjából ugyanannyiba kerül, ugyanúgy papír a teste és lomha de legalább a tornya tud pattintani és az átütése is több mint 10 mm-el több.

  • dfsz34

    őstag

    válasz Doom83 #41601 üzenetére

    A löwe megy tier10 ellen is, de egyébként jó az ágyúja, valóban. A T34-nek van a legerősebb ágyúja a prém tankok között, azt ha lerakod hull down-ba, akkor még a tízes tankokat is meg lehet szorongatni vele, persze csak akkor ha nem támadnak, hanem bevállalják a nagy távolságú lövöldözést. Az összes pályán van olyan hely, ahol jól el lehet rejteni a testét.

    Egy kérdés, bár tudom, hogy a te dolgod, de nem lenne érdemesebb az E25-t rendesen megtanulni? Inkább, mint egy csomó aranyat kiadni, mert az E25 elképesztően jó kredit "csináló". Spotolni, mozogni és flankolni. Elképesztően f.ssa a kreditet jó játékstílus mellett. A 150 pen valóban kevés, de az ágyúja pontos és egy beforgatott tankon is meg tudod vele lőni a gyenge pontot, ha megtanulod, hogy hol vannak pontosan. A Su-val nem ajánlom, tuti biztos, hogy nem oda fog menni a lövés, onnantól meg lehet csúnyákat káromkodni. Ráadásul az E25-el flankolni könnyű és az ellenség oldalát, hátát meg viszi a 150 is.

    A su-val sok pro játszik, azért van nagy híre, meg mondom, amikor low tier csatába rakja, akkor a sok szerencsétlen kivégzi a dpm. Ezzel együtt ha sok kreditet akarsz vele, akkor nagyon oda kell raknod magad egy csatában. Hidd el, hogy nem ír hülyeséget a web oldal, nagyon komoly gyakorlat kell hozzá, hogy akár csak megközelítse valaki például az e25 átlagos hozamát. Csak a sima lőszerre is el lehet költeni 20-25k-t és az nem is számít sok lövésnek, ha azt nézed, hogy minden második elment a holdba és akkor aranyról nem is beszéltünk.

    A JT8.8-at mondják nagyon durva kreditgyárosnak, ami igaz is, csak a játékmenet nagyon unalmas, de azzal a tankkal lehet termelni és hat legényt húzni, az is előny. Le kell állni valahova, alját elrejteni, ha lehet, aztán megszórni azt, aki felbukkan. Mozogni, forogni nagyon nehézkesen tud, úgyhogy már egy med is kiszedi, ha rátalál és egyedül van, de az ágyú pontos, gyorsan tölt és elég jó hatásfokkal sebez.

    A T34-nek nagyon jó az ágyúja, csak mire sebzőt tudsz lőni, na az nehéz, 2k sebzés már ok, legalábbis nekem, mondjuk átlagos tudással vele, mert mindig helyet kell keresni vele, ahonnan tudok lőni és nincs kitéve a teste a lövéseknek.

    A löwének szuper ágyúja van, csak dög lassú, mire odaér, meg még van több negatív dolog, én azért vettem inkább T34-t, hogy a legerősebb ágyúm legyen, kicsit gyorsabb, mint a löwe és hull down-ban nagy király, szereti a dombos terepet, ami mindig van.

Új hozzászólás Aktív témák