Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tasiadam

    veterán

    válasz Swinegod #236110 üzenetére

    Es ugysem egyet veszel :D

    Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

  • Dobi 562

    addikt

    válasz Swinegod #236110 üzenetére

    Igen egy 8-as premium tankra erdemes beruhazni ha nem akar szendvedni a kredittel az ember de eleg sokat ki lehetett huzni maratonokon is. Nekem is van jo par amiert nem penzzel, hanem az "idommel" fizettem.

    Ezen felul meg a havi premium ami szerintem nem vag foldhoz senkit.

    Szvsz ha van az embernek egy hobbija amibe napi szinten beleol egy orat vagy orakat akkor ne sajnalja mar azt a havi 4k huF-ot magatol... Raadasul ezzel mennyi szopastol megkimeli magat az ember... Nem lesz kredithiany, kevesebbet kell szivni stock tankokkal, palyakizaras, a 750k kredit tartalek.

    Az meg kesz rohej, hogy egyesek azt kovetelik a "fizetos" jatekos ne lohessen goldot mert o masra elkoltotte kreditjet es nem engedheti meg maganak... :DD Itt latszik sokaknal mar a garazsmanagment-en elbukik a dolog.

    El kene mar fogadni vegre igy 2022-ben, hogy a gold ammo es gold ammo spam onnantol kezdve a jatek szerves resze hogy kreditert megvasarolhatova tettek, tehat mindenki szamara elerheto. Ez egy kompetetiv jatek meg akkor is ha te csak ''kikapcsolodaskeppen'' gurulgatsz parat naponta. Ha te egyeni dontesed alapjan nem hasznalod a premium loszert akkor hatranyban leszel azzal szemben aki meg igen. Magasabb tier-ben ahol vastagabb a pancel meg tobb a tryhard jatekos (mivel ugye a tier X gunmarkok sok jatekos vegso celja) meg tobb gold spam van.

    Szoval ha te egyeni dontes alapjan nem koltesz a jatekra vagy nem losz goldot az a te dolgod, de azt kovetelni hogy az se tegye aki meg kivaltja a havi premet az kicsit nevetseges.

    -----------------------------------------------------------------------------------------
    Ezen logika alapjan:

    En nem sajnalom a penzt a hobbijaimtol, meg is engedhetem magamnak, engem ez a resze nem erdekel.

    En agresszivan jatszok, a porgesert, adrenalinert, izgalomert tolom a jatekot. Az en szemszogembol a legnagyobb problema a rengeteg kemper, meg haromszog, negyszog jatekos. En gyulolom, hogy legtobb palyan be tudnak a kemperek loni kulcspoziciokba hp kockaztatas nelkul. Akkor en most azt kovetelem, hogy vegyek ki a haromszogeket, negyszogeket a jatekbol, valamint alakitsak at a palyakat, hogy nehezebbe tegyek a jatekot a beta himek szamara. ;]

    Kb annyira nevetseges az en kovetelesem mint a tietek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák