Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Viktoár

    addikt

    válasz zodo #221342 üzenetére

    Szerintem a WG-nek már rég elkellett volna engedni ezt a csapat szintű győzelem/vereség jutalmazást.

    Aki kitesz magáért, esetleg a tank besorolásnak megfelelően játszik, (értsd: a szpotter szpotol, stb..) az a csata kimenetélétől függetlenül kapjon xp-t és kreditet.

    Amikor az epic kört is böszme minusszal zárod mert agyhalottakon múlik a győzelem az elég lehangoló.
    Felmerül az emberben pár kérdés, mi a faszért erőlködöm ha nincs jutalmazva?
    Azért mert vesztett a csapat? Na és? Én válogattam össze a csapattársaimat? Miért engem büntet a játék más balfaszsága miatt, hiszen bőven átlag felett tudtam teljesíteni? (A ranked egy fos, ott a stráfok miatt mindenki görcsöl).)

    Amíg randomban nincs jutalmazva az egyéni teljesítmény addig csak bábok vagyunk a csatákban.

    Üdv:Viktor

  • Black_Sheep

    tag

    válasz zodo #221342 üzenetére

    Hm... Érdekes ez a Type59. Szombaton délelőtt egyedül szorzózgattam, nem is rossz eredménnyel (100% win rate, 3.816 WN8):

    Aztán megvettem a Type59-et, régi vágyam végre beteljesült. Aha... Eredmény:

    A Type WR-je 30% 10 csatából, 1,5k átlagsebzéssel. Oké, csak nagyon indokolt esetben lövök golddal, prém tankkal szinte soha. De a Bourrasque 190 pennel is működik, a Type 185 pennel közel sem muzsikál megfelelően. 17 lövés, 7 találat, 4 átütés... WTF??? Hiába a tier limit, ha el sem találom a célt!
    Az egyik vesztes csatámban megnéztem az összes csapattárs és ellenfél statisztikáját is. Nálunk a szakasztársammal voltunk 56% felett, és egy játékos 51%, a többi 45 és 48 között, kivétel ez a valami:

    Emil II-vel volt, védte az artyt, és a végéig életben maradt. Egyetlen lövése sem volt, tehát a bal klikket sem találta meg. Szakaszban voltak, a másik 40%-os volt. Erre már nincsenek szavak. Fű alatt bevezették a botokat T9-be is, nincs más magyarázat.

Új hozzászólás Aktív témák