Új hozzászólás Aktív témák

  • Bad Pritt

    nagyúr

    válasz peterson79 #221615 üzenetére

    Ha a Pz. I C-vel összejön a felderítő, győzelem és megvan a 410 kombinált az 14 pont, amint nincs meg a győzelem, nem lesz felderítő sem, szóval úszott 12 pont minimum, de sanszosan inkább az összes.
    Az M10-zel pl. konstansan lehet hozni a 2 pontot a saját hp sebzéssel, 70% körüli winrate-tel a meccsek többsége győzelem, szóval az megint 2 pont, 20 meccsre ez kapásból ~60 pont csak azzal, hogy játszottál és nem szereztél medált.
    Low tierben a Marder II, T18 elég op még mindig, ezekkel tuti lehet aprítani gyengébb legénységgel is.

    A probléma persze az, hogy ha sebzéshez kapcsolódó medált akarsz, akkor többet vagy a meccsben, viszont kevesebb meccs kell hozzá, legalábbis nekem ez a tapasztalat az elmúlt pár nap alapján.
    Viszont az egy ordas kamu, hogy a low tier meccsek gyorsabbak, rohadt sokszor camp fest a vége, mert nem mernek mozdulni, szóval annyira pörgetni se lehet, mint vártam volna.

    Neked amúgy hány meccsből hány felderítő jött össze? Nekem az se segített, hogy főleg Abbey-t meg Minest dobta, ott nem tudták meglőni a spotomat...

    [ Szerkesztve ]

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Új hozzászólás Aktív témák