Új hozzászólás Aktív témák

  • kchryss

    addikt

    válasz BÁ Nutrition #174034 üzenetére

    Az utóbbi években mindig ugyanazok közül a tankok közül lehet választani azoknak akik sikeresen szerepelnek a klános kampányban: Obj907, VK72.01K, T95E6, M60, 121B
    A következő kampányról azt pletykálják, lehet lesz egy új reward tank, talán a T95/FV4201 Chieftain amit mostanában tesztelnek a superteszterek teszt szerveren.
    Mivel a VK már megvolt korábbról így előző 2 kampányon a 907-et és a 121B-t vettem kötvényért. 5000 kötvény volt mindegyik, de azt elfelejtettem írni, hogy magában a kampányban is lehetett kötvényt szerezni a helyezéstől függően. Elég bonyolult a rendszer, különböző szorzók vannak attól függően, hogy a klán mire költi el a pontokat. Ha jól rémlik én olyan 3-4 ezer kötvény körül kaptam a kampányban így csak 1-2 ezer kellett a saját kötvényemből a vásárlásra.

    Korábban azt írták, hogy majd mindenkinek lesz rá lehetősége, hogy kötvényért tankot vegyen. Azt nem írták, hogy milyen tankot. Szerintem nem a fenti kampány tankokat fogják "árulni", hanem én arra számítok, hogy azokat a tankokat teszik megvehetővé amiket kivontak a fejlesztési fából miután lecserélték őket: FV215b, FV215b(183), Foch(155) és esetleg T-22med

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák