Új hozzászólás Aktív témák

  • GrooveHero

    addikt

    válasz nyunyu #15256 üzenetére

    Ha azt nézzük, hogy nagyrészt a dmg és a kill után kapod az xp-t, akkor én a JT-re szavaznék. Nem csak azért, mert nekem volt és tudom, hogy baromi jó kis gép, hanem azért is, mert a nyer számok és a puszta tények is ezt támasztják alá. Tegyük hozzá, hogy a JT-t az ágyúja teszi olyan jóvá. átlag 560-as dmg és ezt 9,41-enként tudja produkálni. Pokolian jó kis ágyú, pontos, gyorsan szűkül, gyorsan tölt. Elég sokszor volt, hogy nem vártam meg, míg teljesen beszűkül, de az esetek 80%-ában így is biztos volt a találat. Nem tudom, hogy ezt a foch ágyújával meg tudod e csinálni, de sztem a T30-éval biztos nem. Sajnos 9-e szinten már ritkaság a pattanó. Najó, voltak 9-es 10-es tankok, akik rossz helyen lőttek, de általában azon a szinten már semmit nem ér a 250-es felépítmény. A motor szemből gyullad, az oldala érzékeny az ammorack sérülés miatt. A sebesség és a fordulékonyság számomra kielégítő volt, habár nem egy SU-76 :DDD

    Én mindenképp a JT-t választanám, szóval részemről egy szavazat a német 9-es TD-re :K

    szerk: GaburroSan kollégának is igazat adok, az E4-gyel mondjuk jobban fogsz járni, mint a Jagd E-100-zal, az biztos. A 750-es alfa sebzés is szuper a T30-tól, de annak meg még annyi páncélzata sincs, mint a JT-nek. Az tény, hogy forog a tornya és ez nagy előny, de így a JT után nekem kicsit sok lenne a 17 sec töltési idő.

    [ Szerkesztve ]

    Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

Új hozzászólás Aktív témák