Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    válasz v!ct0y #14882 üzenetére

    Pedig annál nincs jobb, mikor a nyuszi csapattársak lapítanak én meg megindulok srégen az E75-el. Kb-ra megnézem az ellenség pozícióját és cikk cakkban megyek, próbálok "sidescrap"-elni. Nem mondom, hogy mindig túlélem, de többször igen, mint nem és közben brutál spot damage-t szerzek és gyakran megkapom az acélfal-at is, 4-5-6k potenciális sebzések mellett. Mozgó célpontra, ami be van forgatva nagyon nehéz lőni. Prok persze meglőnek így is, de a többség ugye nem is céloz be pontosan, mert félnek, hogy közben lövést kapnak, amire van is esély. Csak úgy neki a mezőnek, ahogy kell, nem kell félni ezzel a tankkal.

    A másik taktika, hogy kidugom az orrát a ház sarkánál olyan éles szögben, hogy patting vagy nulla sebzés mellett leláncolnak. 100% javítás mellett pár sec csak és már megyek is ki. Persze ha gyorstüzelő tank van ott vagy több és az egyik még nem lőtt, akkor vigyázni kell. Van kis javítókészletem is, de azzal várni szoktam, hogy elbízzák magukat és amikor már csak egy lövés kell valami nagy dögnek, akkor használom és van meglepetés, hogy eddig kb 5 sec volt a javítás most meg egyből kiugrottam.

Új hozzászólás Aktív témák