Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dewri

    aktív tag

    válasz #65675776 #16357 üzenetére

    Azt nézem, hogy a Fuso csak a harmadik testre kapja meg a lőtávnövelőt, addig 13 km-re tud lőni??? A 2 test meg összesen 21ezer xp+a lőtávnövelő 6500 xp... Úgy rémlik ez régen nem ilyen volt, akkor volt egy B test és kész. Ezzel jól megszívatták a népet, 27ezer xp-t kidolgozni 13 km lőtávval, akármelyik amcsi röhögve belő, illetve a Kongo 21 km után majdnem a fele... Nyilván sok volt a sírás, tenni kellett valamit...

    Anno CBT-n megvolt a Nagato is, előtte a Fusoval jó köröket mentem, tesztszerveren pedig megnéztem a Yamatot, az is bejött, egyedül a tier9 Izumo volt macerás. Hogy lehet ilyen konstrukciót berakni 9-be??? Hátul semmi?? Undorító... Bár mentem egy jó kört vele, 122ezer sebzéssel, de a többi kör vért izzadós volt...

    CBT-n a New Yorkig jutottam (6 killes csatám volt vele a legjobb, a végén egyszerre 2 csatahajó ellen, miközben fosták rám a torpedókat a repülők, de mindkettőt leszedtem, mielőtt elkaptak: [link]). Teszten amcsi vonalon a Colorado és a Montana tetszett, az Iowa meg kötelező darab ugye, ha már a Missouri prém lesz...

    Németeknél teszten a tier9 elég keménynek tűnt, 7 torpedót kaptam be vele oldalról fordulás közben, mégis simán továbbment, kis rátöltéssel közel fél hp-val... :)

    Szóval húzom mindhárom csatahajós vonalat, mindegyikkel tier5 vagyok, a Fuso van legközelebb, az már csak 25ezer xp, a másik kettő még 45-45ezer... Egyedül nem szívesen megyek be, így most inkább az Omahával bohóckodtam, próbáltam csinálni küldetéseket. De mivel leginkább csatahajózok, megszoktam, hogy a Kongo élve kijön olyan fordulóból is, ahol 4en lőnek rá egyszerre. Kiderült, hogy az Omaha nem tud ilyet... :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák