Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jiced

    csendes tag

    válasz Sotho #4542 üzenetére

    Köszönöm, igazság szerint eddig a "Hungary" csapatban voltam, olyan volt mint az állóvíz, ezért inkább átjöttem ide.

    Igazság szerint 2006-ban kezdtem el a WCG-t, anno egy Pentium 4 D 940 -el (ez a mai napig is megy 4GHz-en 24/7-be), abból az indíttatásból, hogy ha lehet -és van rá esély-, akkor én teszek valamit.

    Még 17 éves koromban tüdőrákban meghalt a család egyik barátja, rettenetes volt szinte gyerekfejjel végignézni a szenvedést, a küszködést, a tehetetlenséget... Én akkor éltem a bulizós korszakomat és az utolsó ivászatot velem töltötte, akkor ismertem meg igazán, hogy mennyire jó ember és szinte tudomást se akart venni a betegségéről... Négy nap múlva megműtötték és rá egy hétre elment...
    Aztán 2001-ben az egyik barátom lett rákos és mindössze 3hónap alatt elment ő is... 19évesen!!! Ez számomra megdöbbentő volt, egyszer még beszélgetünk, máskor már nincs köztünk... Pedig annyi mindent el akartam volna még mondani neki... Sajnáltam, hogy nem tettem meg a legutóbbi beszélgetésünkkor...

    Ezután határoztam úgy, hogy mindent megteszek ami tőlem telik, hogy senkinek se kelljen ezeket átélnie, és mivel informatikus vagyok, így az üres cpu idő "odaadományozása" számomra nem volt kérdés. Ráadásul most már van egy 3éves kisfiam, és reménykedek, hogyha egyszer felnő és családapa lesz belőle, a rák már gyógyítható lesz. Én rajtam nem fog múlni!

    Na, befejezem mostmár, mert nagyon érzelgős lett, csak szerettem volna éreztetni, hogy igenis ez egy esély arra, hogy végre tegyünk is valamit a gyógyíthatatlan betegségek ellen, ne csak üljünk és sopánkodjunk.

    Holnapután "World Cancer Day 2009" challenge lesz...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák