Új hozzászólás Aktív témák

  • westlake

    félisten

    válasz Thrawn #1340 üzenetére

    a windows-nak alapbol midnent le kell kezenie normalisan.. meg az uj p35-os chipsetet is! (mar ugy ertve, hogy mukodik a gep intel driverpack nelkul is) a procit a gyari hutovel hutom, gyari feszen es sebessegen hajtom.. eleg nevetseges, hogy alapon 95 fokosak a magok.. raadasul a gep nincs is hazban!! az intel nem tudom hogy gondolja ezt.. nekem meg az is megfordult a fejemben, hogy valamilyen modon ezzel akarnak gatat szabni a tuningnak.. a kupak leszedese nem egy nehez feladat, viszont (mint mar irtam is valahol) a visszarakasa majdnem lehetetlen.. sajnos ez mar nem ugy mukodik, mint az x2-knel.. nem lehet csak ugy beszilikonozni a magot, aztan ratenni a kupakot.. olyan szinten rossz lesz a hoatadas, hogy ihaj.. egyebkent azert hajtom alapon, hogy kideritsem milyen sebesseg felett nem szamit mar a teljesitmeny.. soakal volt valami kis vitank es annak szeretnek utanajarni ;)
    mod: ha nem lettem volna eleg ertheto: a kupak leszedese teljesen ertelmetlen! a forrasztos megoldas tokeletes hoatadast biztosit a kupak es a mag kozott.. (az osszes 65 nanos kupakos procit igy csinaljak..)

    [Szerkesztve]

    Play nice!

Új hozzászólás Aktív témák