Új hozzászólás Aktív témák

  • Kai_Rong

    senior tag

    Lassan a végére érek a Soaring Dragon nehézségnek. Nem tudom, nekem ez a játék ebben a formában csalódás... Nagyon sokat kellene az utolsó két DLC-nek villantania, hogy materiálisan másképp vélekedjek róla.
    A Nioh 2-ben valahogy volt értelme a Demon nehézségnek, ötletesek voltak az újítások, a "nehezítések", meg valahogy az egész jól össze volt rakva. Itt csomó pálya a copy-paste érzetet kelti (a tengeres pályán pl. kb. minden korábbi Demonic Officer egy tüzes-lándzsás istenverése lett, nagyon "fun" volt a harmincadikat kinyírni a pályán...). Alig dobál 6 csillagos lootot a játék, igaz, nem farmoltam különösebben, de szerintem ha 10 darab 6 csillagos cuccom van a Soaring Dragon 5. chapterében, akkor sokat mondok. Rengeteg pálya kész gyötrelem, a challenge kimerül annyiban, hogy jönnek veled szembe 6-10 morállal nagyobb ellenfelek, és akkor uccu neki, üssed őket, míg fel nem farmolod magas azonos szintre a pályán. Jól el van cseszve a balance is, a velem azonos morálon lévő tüzes-lándzsás szarba kell 3 killing blow, hogy hajlandó legyen meghalni, míg a nálam 3-4 morállal nagyobb krokodil egyből, a madár meg kettőből padlót fog. Bossokról már nem is beszélek, mindenki egy HP sponge, cserébe neked továbbra is elég egy piros attackot benézni, és már fekszel. A bossok spirit csíkja egy lehelletnyi nem deflectelt, de blokkolt ütéstől is kellően felmegy, te meg ütheted látástól mikulásig, hogy lecsípjél belőle.
    Farmoláshoz ilyen körülmények mellett végképp nem sok kedvem van, a Niohban örömmel szedtem ki a Smithing Texteket is, itt valahogy nincs meg bennem a kellő csí ehhez.

    Következő nehézségnek adok még egy esélyt, de ha az is ilyen botrányosan unalmas lesz, akkor hagyom a francba, kijátszom még a maradék két DLC-t Soaring Dragonon oszt csókolom, trófeához annál több úgyse kell majd :D

    PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

Új hozzászólás Aktív témák