Keresés

Aktív témák

  • Wind-Storm

    őstag

    válasz barack21 #1743 üzenetére

    Ez a helyesírás kegyetlen.. legalább amiket aláhúz pirossal és nem angol meg mozaikszavak stb. (ha nálad nincs ilyen aláhúzás, akkor intézkedj), azokat javítanád ki.

    [ Szerkesztve ]

  • And

    veterán

    válasz barack21 #1743 üzenetére

    Sosem volt parabolám (mármint tévéhez), és földfelszíni tévéantennákkal sem nagyon foglalkoztam. Ha nem extrém hosszú kábelt vezetsz, akkor a TV-technikában hagyományosnak tekinthető 75Ω-os fajtákat használd (pl. a közkedvelt RG6-ost, ahhoz van mindenféle szerelvény meg F-csatlakozó). Ha nem 20-30-50 méter kell belőle, nem ezen fog múlni. Ha meg igen, akkor felszerelsz az elejére egy aktív erősítőt, vagy beépített erősítővel szerelt antennát veszel, aminek a távtáplálását szinte minden DVB-T box támogatja manapság. A műholdvevő antennafejből sem extrém magas frekvenciájú jel jön, mivel az első keverő benne van. Földi digitálishoz meg akár utca- és házszám-szintű lefedettség keresőt is találhatsz a neten: [link].
    "[..] hogy itt tegyem fel,és ne pedig privátban"
    Már egy ideje nincs ott, különben is aláírás volt, de lassan vissza kell tennem ;). Egyébként ennek a témának is van topikja, több szakértővel, én pedig nem tartozom közéjük: [link], ebbe elég sok kapcsolódó témakör belefér.
    #1745: "mindig 2esvóótam nyelvtanbóó"
    Ez azért valamelyest korrigálható, főleg hogy a helyesírás-ellenőrző már része a böngészőknek, de az ilyen direkt rosszul írt 'vóótam' meg 'nyelvtanbóó', hát.. Meg a szmájlik túlzott használata sem annyira üdvözítő, úgy néz ki az egész, mint egy vicctopik.

Aktív témák