Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • td

    senior tag

    válasz brd #38328 üzenetére

    Már én sem vagyok benne biztos. Tegnap (ma :D ) éjjel még vacakoltam vele egy kicsit, az itt található ISO-val megírt CD-vel sikerült bebootolnom a Windowszt, és átmásolgattam a gyökérből fokozatosan a file-okat egy (gyökérbe) létrehozott könyvtárba, hogy megtudjam, hol lehet a határ, de nem volt sehol. Már nincs azok közül a file-ok közül egy sem ott, de még mindig nem oldotta meg a problémát az entéledér újramásolása.

    Csak ugye az volt, hogy az utolsó elindulás előtt annyi változott, hogy még "lett" ott 700 db. file, és én ebből gondoltam azt, hogy emiatt ment tönkre. Ha nem, akkor egy piszok nagy véletlen egybeeséssel állunk szemben. ;)

    Van még ez a leírás is, most majd talán ezt próbálom meg, de előtte még ki kell írnom pár fontos dolgot a partícióról.

    Amúgy meg a fenti ISO-ból múlt héten még nem vettem észre, hogy van egy direkt NT/2000-es verzió, aminél a boot.ini-ben \Winnt-k vannak (és nem \Windows-ok), ezért a másikat használtam, ami furcsa mód akkor sem működött, amikor multisession-ben írtam ki az ISO-t, majd a módosított boot.ini-t hozzácsaptam a CD-hez (a régi ekkor boot000.ini nevű lett, a gép pedig a boot.ini-t látta, ezt a recovery console-ban ellenőriztem).

    [ Szerkesztve ]

    ''Pre-visualization hardware by AMD Opteron processors.''

Új hozzászólás Aktív témák