Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • btudos

    veterán

    válasz Barthezz2 #9706 üzenetére

    Úgy indult hogy lejárt tegnap a trial, de megvettem még egy hónapra (most ennyire volt keret). Na de tegnap azt mondta hogy nem hajlandó együttműködni velem. Se a telefon, se a PC. Gondoltam hátha majd ma okés lesz, nem javult meg a dolog, úgyhogy gondoltam utoljára bekérdezek, aztán support. A vicc az, hogy mielőtt írtam nekik, megint kipróbáltam gépen, és telefonon is, és nem ment. Xbox support, chat rendben, mikor megint megnézném megy-e PC-n, megy! :Y Mondom fasza, akkor ennyi volt, most menni fog telefonon is. Na nem, azért mindent mégse, szóval telefonon nem ment. Akkor átküldött chaten a WP supportra, ott a srác azt mondta HR, hát backup, toltam neki egy HR-t és most jó. Mondta hogy valószínűleg a trial után a fizetős időszakra váltás miatt akadt meg valami telefonban, erre azért visszakérdeztem hogy ez a normál ügymenet vagy csak én lettem a kiválasztott szerencsés aki ezt besz*ptam, erre annyit kaptam válaszol hogy nem így kell mennie, de folyamatosan reszelnek a dolgon. Szóval MS Support 5* nálam, bár a HR-t azért megúsztam volna...

    Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

Új hozzászólás Aktív témák