Új hozzászólás Aktív témák

  • Maateeo

    aktív tag

    válasz btudos #11473 üzenetére

    +1. :D ez most nagyon tetszett!

    A hó témához:

    Csütörtökön este nekem is kalandos utam volt Györböl hazafele, 18.31-es vonattal indultam (19.29-re kellett volna Tatára érnie), majd 20.12-kor átszálltam Komáromban a 17.31-es gyorsra (aminek 18.14-kor lett volna tatai megállója), majd végül fél 9 körül Tatára értem. Onnan még haza, nem volt egyszerü kör. Ha ma kellett volna hazajönnöm, maradtam volna Györben.

    A hatóságok hozzáállása nevetséges. Kommunikációban a Microsoftot porig alázta ez az ország. (negatív értelemben) A felsövezetés semmitmondó helyenként cinikus nyilatkozatai felháborítóak, akár csak azon emberek felelötlensége, akik a leállósávban 50m elönyért feltartották a mentöt. Ezenkívül engem személy szerint rohadtul bosszant, hogy azért kell elhordani minden sz*rnak egy szolgáltatót (kékek), mert nem hajlandó szétküldeni egy semmire nem jó üzenetet az ügyfelei között. Egyik ismerösöm fogalmazta meg jól: "Ha ezt az SMS-t ott kinn kaptam volna meg tizenx óra után, tuti hogy a földhöz vágom a telefont." ATV-ben is jól fogalmazott az egyik politológus: "A hatóságok ma 10 órakor ébredtek, hova siettek volna, hiszen ünnepnap van."

    Pozitív, és példátlan volt viszont az emberek összefogása a közösségi oldalakon, illetve a vidéki rádiókban. Mindenki próbált segíteni ahogy tudott, és jó volt látni, hogy tényleg mindenki próbálta odatenni magát. Külön kiemelendö, hogy az osztrákok már tegnap este bejelentkeztek segíteni, viszont a kései döntések miatt csak ma tudtak munkába állni.

    De sebaj, lassan vége, és mindenki eljut oda, ahová szeretett volna, legyen ez otthon, vagy más uticél.

    [ Szerkesztve ]

    Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

Új hozzászólás Aktív témák