Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Megvagyok

    tag

    Sziasztok!

    Windows 10-re szeretném frissíteni a gépem eredeti 64 bites 8.1-ről, ám a telepítés közben 80070570-2000c hibakóddal elszáll a telepítő és visszaáll a régi rendszerre.
    Egy 64 GB-os SSD-n van a rendszer, sajnos 12,5 GB hely van rajta, gyanítom ez lesz a probléma, ám több helyet sehogy nem tudok varázsolni rajta(csak a Windows 25 GB-ot foglal, plusz a Windows-BT mappa még ugye 4,5 GB..) Formatálnám az egészet és telepítenék egy tiszta Win 10 rendszert, ám azt olvastam, hogy először mindenképp frissíteni kéne a régi Windowst, hogy az új is aktiválva legyen, ezután lehetne már bármit csinálni.

    Tehát a kérdésem az lenne, hogy mi lehetne a megoldás, amitől aktiválva maradna a Windows 10-em, de azt mégsem frissítéssel telepítem fel? Köszi szépen előre is!

    [ Szerkesztve ]

  • Megvagyok

    tag

    (#24480) vlevi, (#24482) Anonymus23 :

    Srácok, köszi szépen a válaszokat, most felraktam pendrivera és megpróbáltam úgy, de sajnos ugyanúgy megáll telepítés közben és utána visszaállítja a 8.1-es Windowst 80070570-2000c hibával... Úgyhogy most szeretném megpróbálni a másik lehetőséget, hogy a mostani Windowst átrakom az SSD-ről valamelyik a gépben lévő HDD-re(szerencsére van kettő is). Ám felmerültek bennem kérdések ezzel kapcsolatban:

    Ugye úgy értetted, hogy a mostani Windows 8.1 rendszert pakoljam át SSD-ről HDD-re, majd a HDD-n lévő Windowst frissítsem Windows 10-re, tehát ezután már meglesz a géphez kapcsolódó aktiváló kód és utána töröljem le a HDD-ről a Windowst és tegyek egy új rendszert az SSD-re?

    Valamint hogy tudom áthelyezni az egész Windowst SSD-ről HDD-re? Valaki csinált már ilyet esetleg?

  • Megvagyok

    tag

    válasz Anonymus23 #24534 üzenetére

    Igen, énis utánanéztem mielőtt ide írtam volna, lefuttattam mindenféle víruskeresést stb, a Windows-BT mappát letöröltem 3szor, majd utána mindig újra letöltötte a Windows Update, Windows Update hibakeresőt futtattam, most ugye letöltöttem külön az ISO-t és egyik sem segített és mindig ugyanaz a hiba...
    Csak arra tudok gondolni, hogy helyhiány van.
    Helyet meg próbáltam varázsolni a hibernálás kikapcsolásával, leszedtem 600 MB-ra a gyorsítótárat, programok meg nem igazán vannak a C-n.. :(

    Ha feltelepítenék a HDD-re egy szűz Win 8.1-et, akkor azt hogy tudnám aktiválni?
    Tudtommal a 8.1 még nem használja ezt a hardveres aktiválósdit, és már nincs meg az aktiváló kódom sajnos.

    [ Szerkesztve ]

  • Megvagyok

    tag

    Sziasztok!

    Remélem jó helyre írok, egy olyan problémába ütköztem, hogy amikor a gépemen(C2D E8400, 4GB DDR3 RAM ....) megnyitom a fájlkezelőt, vagy csak pl. Chromeban menteni akarok bármit és előjön a Mentés Másként ablak, elkezd a vinyó(WD Green 5400 RPM 1TB) tekerni mint az őrült és olyan szinten lefagy a gép kb 3-4 percre, hogy még az egér sem mozdul meg.
    Ez a "lassú" vinyó miatt lehet, esetleg a Windowsban lehet valami elállítódva?
    Találkozott már valaki ilyennel? Köszi! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák