Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szacsee

    nagyúr

    válasz Воланд #5315 üzenetére

    Pár helyen látni olcsó OEM licenceket, ezeket megvéve jogilag tiszta alapom lehet egy W10-re, vagy ez csak mese habbal?
    Elgondolkodtam egy ilyen verzión, már ha jogilag is tisztának minősül.
    Itthon vagy 5-6 Win-em volt eddig ami jogtiszta úton volt használva. Lapos, pc-vel együtt vett stb licencek. Nagyon kotornék talán W95, vagy 3.1 is előkerülne, de origi DOS telepítő is akad itthon. :DDD
    Az utolsó ilyen Win Vista volt, azóta valahogy hanyagolom a Win-es oldalt a fejlődésben, de a 8.1 vagy a 10 érdekelne, de nem annyiért amennyiért vesztegetik. Céges gépen használok W7-et, itthon is le kellene cserélni a Vistát már, de mivel OEM így nem feszegethetem rá a gépemre jogilag... ezt szeretném megoldani... csak nem tudom hogyan. Eredeti 8.1 vásárlástól elment a kedvem mert anno 3-4 OS-t is vettem géptől függetlenül ami nem frissíthető, most meg már valahogy nincs hozzá kedvem. Akinek meg mákja volt és W7-el vett gépet, vagy OS-t az 8.1-re frissíthetett az elején 8-9000Ft-ért és majd 10-re is. Egy OS-t vett és használhatja a legújabbat én meg azon töröm magam hogy tudnék olcsón jogilag tiszta OS-re szert tenni, mert valahogy elment a kedvem az egésztől a régi OS-ek "nem upgradelhetősége" miatt. Igaz elvagyok linuxon, de néha kell Win alatt is matatni csak jó lenne ezt céges géptől függetlenül is megtenni.
    Bocs, hogy ide és így ilyen hosszan, csak most valahogy kikívánkozott. :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák