Új hozzászólás Aktív témák

  • -FreaK-

    veterán

    válasz #58000384 #6420 üzenetére

    Pont ez az, hogy ráerőltették a desktop felhasználókra a a tabletes felületet, ami azon nyilván jó, de asztali PC-n nagyon nem. És már egy opció is sokat segített volna amivel választhatsz hogy melyiket szeretnéd.

    (#6421) Warter: De nem is a kérdés volt a lényeg, ez csak egy vélemény nyilvánítás volt, ezt írtam előbb is. Nem 5-en értették félre, csak te, a többiek meg arra válaszoltak, és látod, van aki egyetért velem.
    Tudom, hogy felesleges hőbörögni, de ez egy fórum, had írjam már le ha valami nem tetszik.

    Igen az összemosás egy koncepció része, amit a régi control panel-el kezdtek el. Most meg jött egy újabb app. amibe bizonyos dolgokat átemeltek, de nem mindent. Így aztán most ott vannak az ezer éves panelek, a control panel, meg a settings app. Egy nagy katyvasz az egész, design és UI szempontjából.

    Az Aero Glass, meg lehet, hogy már unalmas és csicsa manapság, és alapvetően a flat design-al sincs problémám, de ez az új kinézet, gombok, szövegek, szerintem meg ronda és igénytelen, de ez nyilván az én bajom.

    De be is fejeztem a témát na, ha ez titeket ennyire bosszant :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák