Új hozzászólás Aktív témák

  • Sotyks94

    aktív tag

    Hali!
    10074-ről próbálok 10130-ra updatelni. Leszedi, és amikor elkezdi telepíteni akkor 25%-nál kiírja azt hogy:

    Can't Update to Windows 10

    Sorry it looks like this pc can't run windows 10. This might be because the User or PRogram files folder is being redirected to another partition

    Aztán meg ezt a szép errort kapom:

    • fbl_impressive Core 10130 - Error 0xc1900204

    Valakinek volt már hasonló? Találtam rá neten több megoldást is, de azokból párat már próbáltam, pár meg macerás, és elég sok mindenki sok félét mond. Valami ötlet?

    PL hivatalos MS fórumon egy MS Supportos ezt írta erre a hibára:

    This problem might be caused due to the following reasons:
    Hardware incompatibility.
    Drivers compatibility.

    Nah ezt végképp nem értem itt mi nem tetszhet neki. Ez a verzió gond nélkül felment, és KB gond nélkül fut is. Azóta kb ami változott az az SSD-n lévő szabad hely. Jelenleg a winen túl 14GB szabad terület van neki. Ez kevés lenne?

    Vírusirtómat offoltam, usb-ket kihúztam, újraindítottam vagy 10x és megpróbáltam updateln eddig 4x is, és mindig ugyan ez volt az eredmény.
    Azt is olvastam hogy esetleg az alaplapból a C-n túl a többi merevlemezt, vagy 1 DB Ramon túl a többit ki kell húzni. Addig ilyen macerásabb megoldásokba nem akarok belekezdeni amég nem tudom hogy működhet e, mert ez így eléggé furán hangzik nekem.

    Nah mind1. Ha valaki már találkozott ezzel a hibával akkor megköszönném ha leírná hogy neki mi segített.

    :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák