Új hozzászólás Aktív témák

  • MrCsiT

    addikt

    válasz Воланд #22188 üzenetére

    még mindig nem érted: azzal van a baj, hogy egy olyan folyamatot - ez most a frissítés - találtak ki, ami
    1. alapból felhasználó által nem szakítható meg
    2. hibakezelést nem írtak bele.

    Nem az a baj, ami az 1-nél van, hiszen nagyon sok felhasználónak nincs meg a tudása és akarata ahhoz, hogy figyelemmel kísérje a frissítéseket. Ez jól van így. Ami a gond, hogy a 2-es pontban megnevezett folyamatot egyszerűen elfelejtették megcsinálni, ami koncepcionális hiba.

    Nehogy már egy probléma elemzését "fikazni kell hozzaertes nelkul" - nek minősítsd?! :W
    Windows rendszergazda vagyok huszon+ éve, ne magyarázzál a hozzáértésről, a személyeskedést meg hagyd meg más topicba!! :(((

    "olyan hulyeseget meg ne irjunk mar, hogy ha teszt alatt egy frissites hibat dob, akkor azt kikuldik a usereknek," - ezt kinél olvastad? Nálam biztosan nem.

    Abban igazad van, hogy egy - új - rendszernél lehetnek hibák, ez természetes. Az átgondoltság, ami hiányzik, és ez annál fájóbb pont, minél több az érintett felhasználó.

    Rasiel: kérdezd meg Gyick-et, miért érdeklődött erről. ;)

    ksanc: megértem az okokat, engem sem zavarna, hogy települnek a driverek, ha azok hibátlanul működnének.
    A fent leírt folyamat hiánya viszont, határozottan zavar, mert csak némi gondolkodást igényelt volna, hogy ez az eset előfordulhat, tehát, kelleni fog rá hibakezelés is. :U

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

Új hozzászólás Aktív témák