Új hozzászólás Aktív témák

  • csixy

    addikt

    válasz Воланд #22132 üzenetére

    Nos , a munkaprogi bezárása után pár perccel sikerült mégis leválasztani a hurcolós vinyót.
    Nem húztam ki és leállítottam a gépet. Pár perc után beindítottam a PC-t és mint utóbb kiderült ,fingja sem volt arról, hogy bele van dugva a hurcolós vinyó és megint dobta a bootolás közbeni fagyást. Lelőve és ujraindítva megint simán beindult a PC és nem volt csatolva a hurcolós vinyó, tehát nem ő hozta a kritikus fagyós hibát. Kihúztam visszadugtam és megkerült a hurcolós vinyó. ....

    Másfelé kezdtem kutakodni , bár a hurcolós vinyó sem korrekt, de ez a kolleganőm baja és nem ez a bootolós fagyás oka.

    A gépben van még egy SATA vinyó , ő a D:\ . Még a WIN7-ben erre pakoltam át a SWAP fájlt fix mérettel. Most megszüntettem itt a SWAP filét és a C:\-re intéztem rá automatikus beállítással. Most mintha nem jönne elő a bootolós fagyás. ???

    Már nincs a d:\-en a SWAP , kikapcsoltam a rendszer fájlok és a rejtett fájlok rejtését és még mindig nem látom, hogy mi foglal kb. 5 Gigát az 500 Gigás NTFS d:\-en. ????

    [ Szerkesztve ]

    Kert, kütyük,munka,matek,morfondír...ennyi. Szóval ács nem vagyok, de nemrégiben sikerült faragnom egy mőködőképes fogpiszkálót.

Új hozzászólás Aktív témák