Új hozzászólás Aktív témák

  • s8109csa

    tag

    Hátkérem én még októberben vettem meg a Win8 Pro upgrade-et Win7-ről és egészen a múlt hétig maximálisan elégedett voltam vele.
    Na ekkor találtam ki, hogy szerzek egy a régi vinyómmal megegyező típusú másikat és nyomon Raid0-ban.
    Na és akkor, amikor átkapcsoltam Raidbe az alaplamomat, na akkor ment gallyra a Win8.
    Sebaj, gondoltam, majd akkor egy tiszta telepítés megoldja. Látta is a csatlakoztatott eszközöket, és amikor rányomtam, hogy SSD-re (mert egy SSD és két 500GB-os vinyó van a gépben) akkor kék halál, illetve a kacsintós figura és kész. AHCI-ben gond nélkül felment.
    Megpróbáltam az AMD oldaláról levadászni a drivert, de csak Win7-64bit a max, azzal sem megy.
    Utána felraktam a Win7-et (64bit) és betöltöttem a telepítéskor a RAID drivert, gond nélkül felismert mindent és telepítette is a rendszert. Boldog voltam, mondom akkor innen Win8 upgrade, ment is a telepítés az első újraindításig, utána kék halál.
    Na ekkor tértem vissza a Win7-re.
    Az alaplapom egy MSI790GX-G65, AM3-as. Nem vadiúj, de nem is őskövület.
    Sajnálom, mert szerettem a Win8-at. Lehet, hogy majd egyszer visszatérek rá.

Új hozzászólás Aktív témák