Új hozzászólás Aktív témák

  • Z10N

    veterán

    Hello. Ket eltero problema.

    1) Bad Pool Caller (Bad Pool Header)

    Az elobbi sorozatosan, az utobbi meg csak egyszer. Elotortenet este kikapcs, reggel bekapcs es ez "udvozolt". Eloszor driverre gyanakodtam. Csokkentettmodban + halozat elinditom, de semmi kivetnivalo. Minidump semmi erdekes, BlueScreenViewer semmi szokatlan. Az a vicces, hogy igy csokkentett modban is elhalalozott mar, de volt hogy egy napig igy ment.

    hdd smart rendben, chdsk, hd sentinel semmi szokatlan, memtest + win mem ellenorzes hibatlan, vga cserelve, proci downclockolva

    azaz egyertelmuen sw hiba, registryre gyanakszom

    win javitas es naplozas nem segitett, helyrealitas ugyszinten

    a forumokat atnezve, elegge eltero hibak idezhetik elo, de fokent driver hibara utal, viszont a naplozas nem mutat semmit

    az a vicces, hogy ez egy 6(!) eves telepites, munkara volt hasznalva es tette ezt hiba nelkul, neha volt BS, de megoldodott magatol

    2) Ideiglenesen telepitettem a htpc-re munka miatt egy win7-t. Egy het utan olyat csinal, hogy miutan betolt a rendszer irgalmatlanul lassu es fagy (ikonok nem toltenek be, program inditasra nem reagal, intezo/explorer+feledatkezelo fagy). Csokkentet modban viszont mukodik. Automatikus inditasokat letiltottam. Ez valoszinuleg a tartalek hdd hibaja lesz. Olyasmit csinal, hogy olvas-olvas megall, majd kezdi elorol, mintha abszolut alapfokon olvasna a hdd-t. Most csokkentet modbol irok + halozattal itt is :DDD

    Viszont mindt mondtam itt meg mukodik normalisan es most masolgatok a hdd-rol normalis sebesseggel. A chdsk-ba viszont normal modban belefagyott :F

    Szoval ennyit a win7-rol. Javaslatok?

    [ Szerkesztve ]

    # sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

Új hozzászólás Aktív témák