Új hozzászólás Aktív témák

  • krisztofer55

    tag

    Sziasztok!

    Igazából nem tudom, hogy jó helyre írok e, de azért megpróbálom, hátha tudtok segíteni, illetve írok egy kis tapasztalatot is.

    Szóval adott egy új Dell Inspiron 3521-es gép, melyen Win7 64bit van. Friss driverek, frissítések, szinte semmi plusz program.

    Az a gondom vele, hogy válogat router, illetve wifi kapcsolat terén. Eddig úgy gondoltam, hogy egyik TP-Link-el sem megy. Most sikerült kipróbálni 4 fajtával is (740,741,841,1043) ebből csak a 841-el van gond nálam (friss firmware, ugyanaz a beállítás), illetve az ügyfélnek egy 740-el.

    "Nem azonosított hálózat" ezt írja ki. Csatlakozik a routerhez, de internet nincs rajta. Jobb alsó sarokban a wifi jelnél sárga felkiáltójel, és ennyi. Néha kap IP címet és átjárót, néha nem. Wifin nem tudom elérni a routert.

    Más eszközzel működik minden router, illetve más márkájú routerrel működik a noti.

    Beszéltem a Dell-el. "Hát mi még ezzel a problémával nem találkoztunk", de azért cseréltek wifi kártyát, persze ugyanazt a típust ( ((Atheros)) Dell Wireless 1703) tették bele...
    TP-Link supportnál rendesek voltak, próbáltak segíteni, viszont ott sem jártam sikerrel.

    Próbáltam teljesen "szűz" windows-on, illetve fullra frissítetten is.

    Remélem tudtok segíteni! :R

    [ Szerkesztve ]

    "A békés felkelés az, ami szabaddá tesz!"

Új hozzászólás Aktív témák