Keresés

Aktív témák

  • wiesmann

    csendes tag

    Sziasztok! Remélem, a jó fórumba írok!

    Következő a gondom! Egy 2004es kiadású HP Pavilion zv5000us-t nyúzok. Nemrég behalt a gép. Javítás után a kérésem nélkül Win7 került rá az XP helyett, ami nem a legjobb választás, miután ez 100%ig terheli a procit, és az egész rendszert. Szeretném downgrade-elni de sehogy sem megy. Eleve olyan egyszerű programokat sem tudok telepíteni, mint MSN, vagy hasonlók! Mindenféle kompatibilitási hibaüzenetet kapok. Drivert frissíteni sem enged, mert a gyári Driver lemez nem kompatibilis a Win7-tel. Van egy szűz Win XP-m ISO fileban, de nem tudom futtatni. Illetve Próbálkoztam Daemon Tools-szal megnyitni. Ezzel elindul, de a Setup.exe után azt a hibát kapom hogy a telepíteni kívánt szoftver régebbi verzió, mint a meglévő (win7) így nem engedi a telepítést!
    Mit tegyek??? Nem vagyok egy komputer guru... Kifogytam az 5letekből!
    Minden 5letet szívesen fogadok!
    wiesmann

    "Én a békét keresem az örök háborúban...

  • wiesmann

    csendes tag

    válasz Morden24 #28179 üzenetére

    Jelenleg külföldön tartózkodom. A gép itt lett szervizelve, a gyári OS otthon pihen a fiókban. :(
    Nem tudom mit javítottak, és miért a 7 került rá. Sajna még nem vagyok otthon az itteni anyanyelvben, de mivel neten tartom a kapcsolatot a családommal, a leggyorsabb, legolcsóbb és legegyszerűbb megoldást kértem a szerviztől. Hogy mi eszi a procit nem tudom, talán az hogy ez egy 6 éves gép és akkor még nem létezett a Win7. Intel Celeron 2.8 GHz 639MB. Talán kevés... Telepíteni lemezről nem enged...

    "Én a békét keresem az örök háborúban...

  • wiesmann

    csendes tag

    válasz virkir #28184 üzenetére

    Beállítottam a boot sorrendet... és semmi.....
    Sőt addig mentem, hogy a CD-ROM-on kívül mindent letiltottam. És akkor inkább nem történt semmi. Úgy hogy feladom. Holnap irány a szervíz. Meglátom mit tudok kiharcolni.
    Vagy 2 hét múlva megyek haza. Addig meg el leszek valahogy... Azért köszönöm a gyors hozzászólást!!!

    "Én a békét keresem az örök háborúban...

Aktív témák