Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • boborján2

    aktív tag

    válasz King Unique #14679 üzenetére

    Meg pl. amikor a biztonsági mentésből hirtelen linux alá kellene másolni valamit és jön a fejvakarás :)

    ignored users : snyper990 | SlayR0113

  • GoodSpeed

    addikt

    LOGOUT blog (1)

    válasz King Unique #14679 üzenetére

    "De ha a visszaállításnál nem lehet a titkosítás miatt hozzáférni pl. WinPE / WinRE környezetben a meghajtó/partíció tartalmához, akkor az meg nyilván szívás... "

    Anno (2015 előtt) az egyik SSD-mhez kaptam az Acronis True Image HD-t még CD-n vagy DVD--n... most nincs már évek óta optikai meghajtóm, szóval szívnék vele... na ott volt az, hogy 2016-tól BitLockert kezdtem használni, és az Acronist emiatt kellett elfelejtenem, legalábbis az ingyenest ...

    Akkor mentem vissza a Windows 7 beépítettre. Abban az volt a jó, hogy a Bitlocker mellett is el tudta végezni a biztonsági mentést, és onnan vissza is tudta állítani de úgy, hogy közölte: a visszaállítás után a rendszerlemez partíciója elveszti a Bitlocker titkosítást, tehát újból meg kellett csinálni, de csak annál az egy meghajtónál.

    Most majd ezt az AOMEI-nél kipróbálom, hogy jelszóval levédem.

    "Vagy lehet tényleg hardverhiba van / lesz, pláne ilyen muzeális HDD-knél... De okozhat problémát az USB-s adatkapcsolat hibája is, ezért ilyenkor másik USB-porton és másik USB-kábellel is javasolt kipróbálni az eszközt."

    Közvetlenül megnézem a laptop egyik USB portjára kötve is, mert most i-tec USB 3.0 Charging HUB 7port + Power Adapter 36 W ezen sorakoznak 7-en :D

    Most végigkattintgattam mindegyiket csak a Sharkoonokra mondja, hogy nem okés :D

    A működési idő, a becsült hátralévő élettartamuk, és az összes leállás / indulás számából azért érezhető, hogy nem fiatalok már... de HDS szerint 100%-on vannak :D Amúgy másolni is szépen másolnak :D

    be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

Új hozzászólás Aktív témák