Új hozzászólás Aktív témák

  • Win10-11 upgrade után voltak meglepetések (bár tudom nem ajánlott frissíteni így)
    Nem működött az nvidia control center (reinstall megoldotta)
    Nem működött a billentyűzet - rájöttem hogy az usb füles mellé van kötve akkor semmi nem működik. *
    7zip menüjei nem mennek reinstall után sem
    Eszközkezelőben rakás ismeretlen dolog volt amit eltávolítottam és nem is jöttek vissza. (logitech cuccok amik soha nem is voltak a gépemben)
    Pár dolog eltűnt a tálcáról.
    Az eszközkezelőben letiltott videókártya is ad képet (integrált a dsub-on)
    Open shellt nem törölte le és káosz módon kettő startmenüm volt és öszeomlasztotta az explorert fél percenként, arra rá kellett segíteni egy uninstallal.

    Furcsa és működött pedig nem vártam:
    nagyjából a programok 90% ment reinstall nélkül!
    AMD HD5450 windows 8-as drivere fent maradt és működik! (Wddm 1.3)
    Van választómenü videókártyához, igaz buta mint a föld mert nincs default videókártya és nagy teljesítményűnek írja a HD5450-et de megy!!! Ezt vártam végre win10 óta, nem kell reg-et hackelni!

    *megoldatlan még
    Ha rádugom akár melyik portra az usb-s fülesemet akkor riaszt hogy teljesítmény impulzus vagy mi van mint amikor zárlatos egy usb szóval valami usb driver lesz a gond. Más gépben illetve update elött jó volt szóval valami driver lesz de nem chipset mert abból többfélét felraktam már.

    Összességében nem volt nagy katasztrófa updatelni a 10-esről, korábban a 7-esekről volt rossz tapasztalatom bár az nagyobb válltozás volt gondolom.

    [ Szerkesztve ]

    Vintage Story PH szervere újra fut!

Új hozzászólás Aktív témák