Új hozzászólás Aktív témák

  • GoodSpeed

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz boborján2 #14697 üzenetére

    "A hdd kontra biosban hdd jelszó dolgot én sem értem."

    Régebben volt ez a BIOS-t levédjük jelszóval... Kivettem a CMOS elemet aztán helló... de itt lehet, hogy másról van szó.

    "Szóvak olyan helyen van , ami a tolvajok 99.9% -át garantáltan nem érdekli ,mert nem érték.Ezzel azért jelentősen leredukálva annak a lehetőségét,hogy megtalálja. És még utána tudnia kelle használni is , egyáltalán megérteni mi az és mit kellene vele tenni. Azt meg kijelenthetjük , hogy tolvajok 99.9%-a ehhez nyilván hülye lenne ,sőt nem állna neki meghajtót feloldani."

    Meg az a helyzet, hogy a tolvajok, ha besurranó és nem célirányos, akkor egyszerűen a technikai eszközökre utaznak, eladni szaré,hugyé..
    Az nem fogja egyrészt tudni sem, hogy mi az, másrészt ugye azt sem tudja, hogy kinél jár éppen, és hogy esetleg az illető zsarolható e a tartalommal ... na meg esélyes, hogy a Bitlockert sem tudja mi az, és a kinyomtatott papírral is lenne bajba... nekem pl 10 meghajtóm van, ahhoz azért 10 oldalnyi dokumentm is jár :D Bocsi, nem hanem 12 a másik laptopban is van kettő :D
    Ha viszont nem az, akkor átnyálazza azt a 10 oldalt :D

    be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

Új hozzászólás Aktív témák