Új hozzászólás Aktív témák

  • GoodSpeed

    addikt

    LOGOUT blog (1)

    válasz hito #14650 üzenetére

    Az Armoury Crate nálam is alap pl azért mert a Silent és a Performance mód között ezzel tudok egy kattinttással váltani. Viszont annak mennie kell Windows 10-en is, mert nekem még a laptopon 2021 októberében Windows 10-zel jött és rajta volt gyárilag.

    Windows 11-re is elsők egyike, amit felteszek, bár ma volt egy kis meglepi :D

    Újratelepítettem a Windows-t, így hát gondoltam az Armoury Crate-et is felrakom duplán :D Egyszer a rendszergazdai fiók alól, egyszer meg a normál alól, mert eddig ez volt a módi...

    Ott még mindig nem tartunk, hogy kulturált módon ő maga egy telepítéssel helyezze el a saját parancsikonját valamennyi a gépen lévő felhasználói fiók asztalára vagy Start menüjébe, de már félúton vagyunk, mert csak egyszer kell telepíteni.

    A Rendszergazdai fiók alól ki kell tűzni a Start menübe, vagy a Start menü minden alkalmazás részébe kattintva kitallózni, aztán jobb egér gombbal kihúzni az asztalra, majd az elkészült parancsikont, behúzni egy olyan mappába ami elérhető minden fiók számára, pl nálam C:\Temp lett a befutó, és onnan beloginolva a kívánt fiók alá, már behúzható az asztalra és indítható is. Indítás után pedig letűzhető a tálcára :D
    How to Add Apps to Desktop in Windows 11 (allthings.how)

    be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

Új hozzászólás Aktív témák