Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nooeca

    senior tag

    válasz viewdetails #12552 üzenetére

    Te személyeskedsz. Hiszen konkrétan most mocskolsz engem már mióta, hogy hazug vagyok, pedig nem igaz. Arról nem tehetek hogy mások is kiírják ezt, akiket nem követek. Most azzal nem tudok mit kezdeni. Én a Winbetat és a Windows centralt követem még mindig. Semmi mást.

    Annyit tudok még tenni hogy akkor tessék keress rá, hogy mikor lett regisztrálva mint kész build a 164. Elmondom neked Február 29-én. Nem látom hogy a cikk tartalmazná ezt a dátumot!

    Sőt a 163-as buildról pedig senki nem beszél, pedig van olyan is, csak 99% hogy nem fog kikerülni. Kérlek fejezd be ezt a személyeskedést, nem akarlak jelenteni. Nem tudom hogy miért fáj neked, hogy hiteles forrásokat adok, első kézből másoknak. De ha gondolod leszokok erről, és akkor nem lesznek itt csak 1-2 nappal vagy órával később információk. Bőven elég az ha én magam tudom hogy mit hogy időben aztán ha meg ez a hála, akkor edd meg a főztöd.

    Úgy látom első kézből nem éri meg információkat nyújtani mert abba mások belekötnek link hiányában, ha egyszer nincs. Te már a második ember vagy, mflex-el ezt már egyszer eljátszottuk.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák