Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • micafighter

    nagyúr

    válasz Orlin #50 üzenetére

    Ebben nem vagyok teljesen biztons, de én így értelmeztem:

    Android esetében 3 verzió van:

    1) ingyenes (Webroot security & antivirus)

    2) ennek a fizetős verziója (Webroot security & antivirus premier)

    3) SecureAnywhere Complete.

    Ha van Webroot Secure Anywhere Internet Security vagy WSA Complete liszenszed, akkor azzal a kulcsal az Androidos SecureAnywhere Complete-et is be tudod aktiválni. Ha van ilyen liszenszed, akkor azt érdemes feltenni, mert további költségekkel nem jár, viszont értelem szerüen a liszenszeidből 1 gépnek fog minösülni (internet security 3 gépes liszensz, complete pedig 5 gépes, de itt gép alatt kell érteni a mobil eszközt is).

    A mobilon a Complete azzal tud többet mint a másik kettő, hogy a fiókodhoz lesz kapcsolva, web felületből tudod managelni a telefont is,és szinkronizálja a jelszavaidat a készülékre. Illetve hogyha WSA Complete liszenszel aktiválod a mobilos Complete-et, akkor a fájl szinkronizáció is elérhető lesz. (25 GB felhő tárhely, összes készüléked eléri, biztonsági mentéseket tudsz csinálni, szinkronizálni tudja a kiválasztott fájlokat, pl a fényképeidet automatikusan lementi gépre)

    A Premier és az ingyenes között nem tudom mi a különbség.

    Ennyikét tudok ezzel kapcsolatban, Szaki26a talán többet tud mondani.

    Érdemes egyébként kipróbálni, ha webroot honlapján kérsz például egy WSA Complete trialt, akkor kapsz egy 5 gépes liszenszet 15 napra, tehát a mobilon is ki tudod próbálni a Complete-et 15 napig.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák