Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    válasz Dreadstar #4586 üzenetére

    Ez vicces volt tegnap: :)

    Volt egy kis időm. Néztem a recruit chatet. Láttam, hogy valaki hírdet ods-t. Kérdeztem tőle, hogy Orokin Derelict Survival? Invelt is a srác, majd kérdezem tőlük, hogy milyen kulcsot vigyek? Írják, hogy hát ide nem kell kulcs. Uhh mondom ez ciki, na akkor inkább csöndben maradok. Összekaptam a prime cuccaimat aztán mentem. De azt se tudtam mi lesz, csak, hogy survival. Bent voltunk 40 percig, ott kezdtünk el hullani, fagyasztottam nekik, bubiztam aztán ők öltek. Volt egy Trinity, eszméletlen az a frame, volt 1600+ armorom. Igazából ahogy néztem modokat nem kaptam túl jókat, viszont pár relic-et összeszedtem.

    Legközelebb jobban odafigyelek és H Vault felhívást fogok keresni. De tapasztalatszerzésnek ez jó volt. És 40 percig se nyomtam még a survival-t soha, nekem eddig ez a rekord.

    Tegnap kifarmoltam még Trinity-t, készül is, de lassan elfogy a platom slotokra. Jöhetne valami napi reward, 50-75%-os. A héten meg kiszedem a dojo-ból Wukong-ot is.

    Jelenleg az Uranus-on szenvedek, az már kicsit kemény egyedül.

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák