Új hozzászólás Aktív témák

  • csongi

    veterán

    válasz Kotomicuki #16038 üzenetére

    F2P nél mindegy, sok taktika nem marad :(
    Egy kínlódás csak az egész.
    A free mód azért van, hogy legál legyen a fizetési rendszerben lévő előnyök, és legyen kellő préda a játékban.
    Jogi oldalon szükséges, és mivel támogatást adsz, és nem jogot veszel, ez így is marad ahogy van.
    A támogatásért cserébe kapsz valamit. Pl prémium járművet. De annak a tulajdonságaitól kezdve minden egyéb felett nincs rendelkezésed. Olyan amilyen, olyan lesz amilyen.
    Vagy kapsz, teljes értékű elszámolási pontokat a játékban, de ez is idővel lejár.
    Ha holnaptól csak 40% lesz a többlet fejlesztési pont a prémiumért, akkor sem tehetsz semmit. Elhagyod a játékteret és ennyi.
    Ezért bármit bármikor egyoldalúan módosíthatnak.
    Nincs bevált módszer. Ezért van kontenó. Mert a szabályok létrehozása a belső döntésük.
    Semmilyen jogi rendszerben nem lehet tenni ellene, ha valami nem tetszik.
    A finanszírozási rendszerből adódóan tud működni ott, ahol más cégek pereket vesztettek.
    Mivel a reklámozás jelentős része közösségi csatornákon, és videómegosztókon történik, a kegyeltebb személyek gördülékenyebben tudnak játszani és elhiszik hogy skilesek.
    Ez az ő hitük. Ez egy szoftver, az irányítási a kezükben. Keleti elven működik.
    Orosz és kínai gondolkozással.
    Volt mikor működött az Thunder skill vagy mi a tököm. Aranysassal jutalmazták azokat akik az orbitális bugszarokat felöltötték. Gyakorlatilag a hitvány motort méltatták. Szerintük ez szórakoztató volt. Vagy szánalmas?
    De az is lehet, hogy config fájlal rendelkeznek, ami hozzám nem jut el.
    Valamikor nekem is volt más játékokban. jelentős előnyhöz jutatott, nem lettem ügyesebb csak élveztem a szoftveres előnyöket. Ebben a játékban meg irdatlan beállítás van, itt lehet garázdálkodni rendesen.


    Mai gyöngyszem. Nem tudom másnál milyen, de nálam ez rendszeres.
    Lehet a hiba az én készülékembe van. PL0 ping 70
    windows

Új hozzászólás Aktív témák