Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemeth989

    senior tag

    válasz bullseye #89 üzenetére

    Én nem tudom mi van AB-ben, mert én ott nem mentem még, csak kizárólag RB tolok, de gondolom, ott nem úgy van, hogy limitált számú tankod van. Például, ha meddel mész, akkor 2 lehetőséged van, ha heavyvel, akkor 1 tankod van. Ha ezeket kikapták, akkor jöhet a next Battle. nincs további respawn. Repülőből kiindulva, lehet, hogy itt jobban sérülnek a vasak, habár ezt nem tartom valószínűleg. Majd a tapasztaltabbak, akik Ab-ben is és RB-ben is tolják megmondják neked. Esetleg még a "spotolás" név és tank jelölésének az ideje változhat, ha már nem lát rá senki.

    RideMyStyle "LoveMyWilier"

  • Mister_X

    nagyúr

    válasz bullseye #89 üzenetére

    Nem kapsz csinos körvonalat, nincs esés- és átütésjelzés, ha megsérül a tankod, akkor tényleg gáz van - eddgiek alapján jobban sérülsz, minden karcolásnak nagyobb súlya van (összeszarja-e magát a lövész, kiütik-e a sofőrt, megsérül a lánctalp, beragad a váltó, ellövik a toronymozgást, stb.).

    Továbbá nemzetek szerint el lesztek különítve. Nincs Tiger + IS osztag meg ilyenek, hanem oroszok a németek ellen. Nem lesz rusholgatás, mert mindenki megfontoltabban játszik. Előbb veszed észre, hogy lőnek, sem mint kiütnek a francba (Arcade, ugye), mert itt nincsenek a fentebb taglalt segédeszközök. Tankok is másképp mozognak, AB-ben sokkal mozgékonyabbak.

    Én nem is értem, hogy miért pazarolná bárki is az idejét AB-re. Realistic ezerszer jobb.

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák