Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Malibutomi

    nagyúr

    válasz Francia91 #6638 üzenetére

    Meg eddigi jatekidod alatt nem tunt fel hogy a gazsi -mar bocs - de kinyalja a premium vasarlok segget?
    Premium tankkal alacsonyabb a BR, es olyanok pattannak le a premium gepekrol ami szuper irrealis.
    Csak egy mostani pelda a B1ter...kb 80 mm effektiv front pancel de a Marder 140mm atutesu loszere nagyon ritkan viszi at.

    Ilyen az osszes tetves francia premium most. Gyakorlatilag RU251-ek minden BR-ben.

    [ Szerkesztve ]

  • Laszmen

    aktív tag

    válasz Francia91 #6638 üzenetére

    Én mikor behozták a T34-et, pont az előző járművet fejlesztettem, szóval kb 1-2 hét alatt meg is szereztem, gyorsan kapott Talizmánt, a Tier4-5 járműveket azzal fejlesztettem ki, nagyon gyilkos tank(volt) már akkor is az volt hogy amíg nem volt szerelő folyton úgy találtak el hogy visszalőni nem tudtam, miután meglett a szerelő folyton kigyújtottak, majd mire meglett minden modul, egy lövésre kilőttek :D Nem beszélve arról hogy volt hogy géppuskával lőttek ki szemből, nem győztem takargatni azt a baszott nagy krátert a Torony jobb oldalán, nagyobbra már nem is csinálhatták volna.... Mostanában mentem vele, és Is6-ok ellen kellett mennem vele, meg sokszor Leopárdok ellen, ami nem nagy falat,ha te lősz előbb,de APDS-el ott lőtt be ahol nem akart...

    Én is rendszeresen +1br-el fentebb megyek, én abban a hitben vagyok hogy ez statisztikai alapon megy, érdekes dolog hogy kb 3 éve ugyan olyan winrate-val vagyok, valamikor lemegy 5%-ok,de átlagban mindig 65-70%(Object 906-os statom magáért beszél, és ha kb minden 3.-ik csatám a csapat miatt bukjuk azt hozzáadom, akkor ütné a 85%-ok)

    Object 120 azért annyira nem op, nyilván az ágyúja irreális, és az átütése is nagy, azért volt hogy a Mausba 4x lőt mire kidöglött, hiába a nagy átütés, és volt hogy a Ho-Ri Production(ami a játék legOP-bb járműve) lepattintottam nem egyszer! Páncélja nulla, fentről egy 12,7mm is kiszedi pár sorozattal....
    Pontosan ahogy írod, csak a neve a Realistic, és a poén az hogy Tank realistic-ról beszélünk, és 10-ből 5x a repülők döntik el a csata végkimenetelét...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák