Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laszmen

    aktív tag

    válasz Francia91 #6512 üzenetére

    Régebben én is vettem prémiumot, de már kb fél éve nem, ez meg is látszik, csiga lassan megy a fejlesztés, pedig odateszem magam minden csatában, és ha az első 5 percet túlélem akkor a top3 mindig megvan, és a végén kapok 1-2ezer pontot, tegnapi 6k feletti vesztes csatáért kaptam 880 pontot a repülőre, és 990 pontot a tankra, nevetséges, értem hogy fizessek, na de azért legyen már látszata annak ha az ember kihajtja a belét egy csatában, azt vettem észre hogy kb ugyan annyi a jutalom 2 tank kill után mint 20 tank kill után, ezen kellene változtatni,mert ez így jelenleg vérszegény....

    Nézzünk meg egy példát, Object 906 alap hangon 8-9k javítási értékkel bír, beviszed a csatába alap lőszerrel, egy tank killért jó esetben kapsz 1500-2000 ezüstöt, ha 4 tankot kinyírsz egy halállal akkor is éppen a pénzednél vagy, és akkor nem beszéltem a heatfs lőszerről ami szintén pénzes dolog, tehát ha bemész a csatába és kiszednek rögtön az 9 ezer mínusz, ha vissza tudsz menni repülővel, ami egy Yak 9UT esetében 12k, tehát már mindjárt 20k mínusz a csatád ha vesztesz, ha win akor is 1-2 ezer, nem látom benne a realitást...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák