Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz RG4L #520 üzenetére

    Értem, tehát a fizető játékosokat nyugodtan lehet szopatni amíg az ingyeneseknek nem kötelező költeniük? De mondjuk jól elbeszélsz a lényeg mellett, mert továbbra sem arról van szó, hogy kötelező-e fizetned, meg nem arról, hogy mennyit és ki tudod-e fizetni, hanem arról, hogy mit kapsz ugyan annyi pénzből.

    Ha én költök egy teljes, dobozos játékra 50 eurót és ezért kapok egy komplett, teljes, korlátozások nélküli játékot, akkor ehhez képest drága az ha máshol ugyancsak 50 euróért nem kapsz egyebet csak egy játékbeli tárgyat.

    Ennél egyszerűbben nem tudom elmagyarázni és ha nem érzed a súlyos aránytalanságot, akkor felesleges folytatni a vitát, mert nem viszi előre a társalgást.

    "Egy prémium cucc 50-60 euró? Melyik?"

    Általánosságban volt szó free-to-play játékokról, de konkrétan még a WoT volt említve, ahol a nagyobb prémium tankok kerülhetnek annyiba, hogy 50 eurónyi goldot elvisz. És vannak free-to-play játékok, ahol még csak nem is ezek a legdrágább tételek.

    Azt meg remélem megengeded, remélem nem akarod elvenni tőlem, hogy ezt pofátlanságnak tartsam. Remélem nem baj az sem, hogy én nem csak az ingyenélők szemszögéből vizsgálom egy játék korrektségét. Én megveszem a játékaimat és free-to-play címek esetén is szívesen költök ha valami korrektül van beárazva.

Új hozzászólás Aktív témák